Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 30 градусів.Знайдіть бічну сторону трикутника

,якщо його площа дорівнює 36 см квадратних.

Ответы на вопрос

Отвечает Добролежа Алексей.
Дано рівнобедрений трикутник з сторонами а, b, с, де а=b, кут між ними 30 градусів.
Знайдемо бічні сторони з формули S=1\2 * a * b * sin 30
1\2 * a * b * 1\2 = 36
1\2 *a * b = 72
a*b=144
a=12 ;  b=12.