Сума n перших членів арифметичної прогресії виражається формулою Sn=3n^2+5n. Знайти а8


Ответы на вопрос

Отвечает Иванкина Светлана.
S₈ = 3*64 + 5*8 = 192 + 40 = 232

S₇ = 3*49 + 5*7 = 147 + 35 =182

a₈ = S₈ - S₇ = 232 - 182 = 50

Ответ: 50