Знайдіть номер члена арифметичної прогресії, який дорівнює 15, якщо перший її член дорівнює -6, а

різниця дорівнює 3

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.
Любой член арифметической прогрессии находится по формуле:
an = a1 + d*(n - 1)
В данном случае:
an = 15, a1 = -6, d = 3
15 = -6 + 3*(n - 1)
15 = -6 + 3n - 3
15 = -9 + 3n
24 = 3n
n = 8
Ответ: 8.