Рак ходить під водою пішки зі швидкістю півметра на хвилину. Якщо йому потрібно плисти, він

розвертається хвостом наперед і пливе в десять разів швидше, ніж ходить. Щоб переплисти свою річку, ракові потрібно десять хвилин. Скільки часу потрібно ракові, щоб перейти її пішки?

Ответы на вопрос

Отвечает Гомулькин Никита.

1) 0,5 · 10 = 5 (м/хв) - швидкість, з якою рак пливе.

2) 5 · 10 = 50 (м) - ширина річки

3) 50 : 0,5 = 100 (хв) - потрібно раку, щоб перейти річку.

Відповідь: 100 хв.

Отвечает Драчёв Денис.

Vпливучи = 10 Vпішки

Vпливучи = 0.5*10 = 5 м/с

10*60 = 600 секунд - час переправи пливучи

5*600 = 3000 метрів - довжина переправи

3000/0.5 = 6000 секунд - час переправи пішки

6000/60 = 100 хв

Відповідь: щоб перейти річку раку потрібно 100 хвилин