Укажіть первісну функції f(x)=6x^2 , график якої проходить через точку B(-1;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Зенитов Ваня.

інтегруючи задану функцію, отримуємо множину всіх первісних

 \int 6x^2dx=2x^3+C

Тоді, підставляючи координати заданої точки в отриманий вираз (права частина буде y-функція), отримуємо значення константи С

 2\cdot(-1)^3+C=1;\\
C=1+2=3.

Отже, шукана первісна

 y=2x^3+3