2. У прямокутному паралелепіпеді довжина і ширина дорівнюють 8 м і 2 м, а сума площ усіх його

граней - 132 м². Знайдіть суму довжин усіх ребер паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

6 граней = 132 м.кв

Нехай висота = х

Сума площ усіх його граней = 2( 2х + 8х + 2 * 8)

132 = 2( 2х + 8х + 2 * 8)

10х + 16 = 66

10х = 50

х = 5 - ми знайшли висоту

Ребер 12 ,значить: 4 ( 5м (висота) + 2м (ширина) + 8м (довжина)) = 60 м

Відповідь: довжина всіх ребер = 60м