23 пен 3 тин косындысына 430 ды азайт


Ответы на вопрос

Отвечает Мухан Нурбол.

23 + 3 - 430 = -404

1) 23 + 3 = 26

2) 26 - 430 = -404

Отвечает Горбунов Лев.

23ке 3ті қосасын=26 430дан 26ны азайтасын=404.