На станції стоять три потяги : у 1-му - 429 пасажирів , у II-му - 507 , а в III-му - 468 пасажирів.

Скільки вагонів у кожному потязі,якщо відомо , що в кожному вагоні однакова кількість пасажирів і їх число найбільше?

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Щоб відповідати наведеним умовам, кількість пасажирів у кожному вагоні повинна дорівнювати НСД (429; 507; 468) = НСД (3*11*13; 3*13*13; 2*2*3*3*13) = 3 * 13 = 39.

Тоді кількість вагонів в кожному потязі:

429 : 39 = 11 вагонів

507 : 39 = 13 вагонів

468 : 39 = 12 вагонів

Відповідь: 11 вагонів - в І-му потязі, 13 вагонів - в ІІ-му потязі, 12 вагонів - в ІІІ-му потязі.