На станції робітник перевіряє колеса вагонів, проходячи вздовж усього состава. Скільки часу

потрібно йому, щоб перевірити колеса в поїзді з 20 вагонів, якщо довжина кожного вагона 25м, а швидкість руху робітника 50м/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Абросимова Ангелина.
20×25÷50=10 минут понадобится проводнику...
Отвечает Потокин Вова.

1) 20*25=500(м)-довжина 20 вагонів; 2) 500:50=10(хв.)