У двох однакових шафах стоїть 24 книжки. У першій шафі на кожній полиці стоїть по 4: книжки, а а

другій по 2. Скільки полиць у двох шафах разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорак Марко.

1) 4+2=6 ( кн.)-стоїть на полицях в двох шафах.

2) 24 :6=4 (пол.)-в одній шафі.

3) 2×4=8 (пол.)- в двох шафах разом.

Відповідь: 8 поличок в двох шафах разом.

Отвечает Мамченко Елизавета.
У двох шафак разом 8 полиць