У двох однакових шафах стоїть 24 книжки.у першій шафі на кожній полиці стоїть по 4 книжки,а в

другій -по 2 книжки.Скільки полиць у двох шафах разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Сактаган Ерасыл.
1)4+2=6 (кн)
2)24:6=4(п)
3)4*2=8(п)