Один поїзд був у дорозі 7 год, а другий - 13 год. Другий поїзд пройшов на 360 км більше, ніж

перший. Скільки кілометрів пройшов кожний поїзд, якщо вони рухалися з однаковими швидкостями ?

Ответы на вопрос

Отвечает Жагипарова Дариға.

1 поезд-?км,7часов в пути

2 поезд-13ч,на 360 км больше

Скорость одинаковая

13-7=6ч-разность по времени

360÷6=60км/ч-скорость поездов

60×7=420км-проехал 1 поезд

60×13=780км-проехал 2 поезд