один поїзд був у дорозі 7 год,а другий--13год. Другий поїзд пройшов на 360км більше,ніж перший

Скільки кілометрів пройшов кожний поїзд, якщо вони рухалися з однокавими швидкостями. (з умовою і поясненням)

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьев Игорь.

                         t                                 V                                 S

1                      7 год                            ?                                 ?

                                                     однакова 

2                      13 год                          ?                                 ?, на 360 км б.

 

1)13-7=6 (км) на столько больше был в пути 2 поезд

2)360:6=60(км/ч) скорость поездов

3) 7*60=420 (км) прошел 1 поезд

4) 13*60=780 (км) прошел 2 поезд