Один поїзд був у дорозі 9 год, а другий 15 год. Перший пройшов на 360 км менше, ніж другий. Скільки

кілометрів пройшов кожний поїзд,якщо їх швидкість була однаково?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  відстань ,яку проїхав 1 поїзд -х км,тоді 2 п. проїхав х+360.

S=v*t.тому v= S/t.,за умовою v1=v2,тому

х/9=(х+360)/15

15х=9(х+360)

15х=9х+3240

15х-9х=3240

6х=3240

х=3240:6

х=540(км)-1 поїзд;

2) 540+360=900(км)- 2 поїзд.