довжина однієї сторони трикутника дорівнює 11 цілих 3/16 см що на 4 цілих 5/32 см більша ніж

довжина другої і на 3 цілих 7/8 см менша ніж довжина третьої. обчисліть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Анна.

11 цілих 3/16 см=11 цілих 6/32 см     означає (ж

3 цілих 7/8 см= 3 цілих 28/32 см      означає (с    

4 ц 5/32 см означаэ (ш

а тепер підстав:


1)ж-ш=х     _друга сторона

2)ж-с=п      _третя сророна

3)ж+х+п=     _периметр

відповідь.......