На однiй полицi було 25 книжок,що на 9 книжок бiльше,нiж на другiй,i на 7 книжок меньше,нiж на

третiй.Скiльки книжок було на трьох полиция разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивин Павел.
25+(25-9)+(25+7)=25+16+32=73 книжки