Обчисліть значення у=4x-7,якщо 1)x=26,x=15.


Ответы на вопрос

Отвечает Сью Кудряшка.
У=4х-7

х=26

у=4×26-7
у=104-7
у=93

(26;93).

х=15

у=4×15-7
у=60-7
у=53

(15;53)