Один з автомобилів рухався 5годин зі швидкістю 72км/год,а другий-4 години зі швидкістю 85

км/год.Який з автомобілів подолав більшу відстань и на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцов Никита.

1) 72 * 5 =  360 (км) - проїхав перший автомобіль за 5 годин

2) 85 * 4 = 340 (км) - проїхав другий автомобіль за 4 години

3) 360 - 340 = 20 (км)

Відповідь : перший автомобіль подолав більшу відстань на 20 км

Отвечает Костевич Настя.

72*5=360 (км) - відстань, яку подолав один з автомобілів, який рухався 5 годин зі швидкістю 72км/год, за умовою задачі.

85*4=340 (км) - відстань, яку подолав другий з автомобілів, який рухався 4 години зі швидкістю 85 км/год.

360 - 340 =20(км) - на стільки километрів подолав більшу відстань перший автомобіль ніж другий.

Відповидь: на 20 км.