ПОМОГИТЕ ПЛИЗ ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ!!!!! Від бази до першого привалу турист йшов 1 целая четыре пятых

год. Вкажи відстань, яке пройшов турист, якщо його середня швидкість дорівнює 4 целых семь девятых км/ч.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Алина.

S=V*t

S - відстань

V - швидкість

t - час

S= 4 7/9 * 1 4/5=43/9 * 9/5=43/5=8 3/5 км - проїшов турист до привалу