Туристи подолали 288 км.Автобусом вони проїхали 1/3 всієї вістані,а велосипедом 1/4 решти.Скільки

кілометрів проїхали туристи велосипедом?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Елизавета.

1) 288 * 1/3 = 96 (км) - проїхали туристи

2) 288 - 96 = 192 (км) - решта відстань

3) 192 * 1/4 = 48 (км) - проїхали на велосипеді

Відповідь: 48 км туристи проїхали на велосипеді