Туристи подолали відстань 1240 км. Вони йшли пішки 12 днів, долаючи по 35 км щодня, а 2/5 решти

проїхали автобусом. Скільки кілометрів шляху туристи проїхали автобусом?

Ответы на вопрос

Отвечает Колодий Роман.

Відповідь:

328Км

Покрокове пояснення:

35 х 12=420(Пройшли за 12 днів)

1240-420=820(Залишилося)

820/5=164

164 х 2 = 328 км (Проїхали автобусом)

Отвечает Рыбакова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)12*35=420(км)-йшли пішки,

2)1240-420=820(км)-залишилося подолати,

3)820:5*2=328(км)-проїхали автобусом.

820:5-узнали  скільки кілометрів решти становить 1 частина

отримане   *2,тому що туристи проїхали дві такі частини.