число 72 роздiлити на три частини так щоб перша вiдносилася до другой,як 3:5,а друга вiдносилася до

третьой,як 7:8

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Александр.

x1:x2 = 3:5  - >  x1 = 0.6*x2

x2:x3 = 7:8 -> x2 = 0.875*x3

x1+x2+x3 = 72

0.6(0.875*x3) + 0.875*x3 + x3 = 72

2.4x3 = 72

x3 = 30

x2 = 26.25

x1 = 15.75