у шафі 4 полиці.на 1 і 2 полиці разом стояло 39 книжок , на 3 полиці стало на 5 книжок менше ніж на

1, а на 4 на 3 книжки менше ніж на 2. скільки книжок стряло у шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Анастасия.

Ответ:

70 книжок.

Пошаговое объяснение:

Нехай на першій полиці стояло х книжок, тоді на другій 39-х, на третій х-5, на четвертій 39-х-3=36-х книжок.

х+39-х+х-5+36-х=39-5+36=70 (книжок)