10. АС кесіндісінің ұзындығы 12-ке тең. Осы кесіндінің ішінен Е нүктесі алынған. СЕ кесіндісінің

ұзындығын табыңыз, егер: а) АЕ=2СЕ; в) 2АЕ=3СЕ; с) АЕ:СЕ=5:1. • Дұрыс сызба салу • Берілген қатынаста бөлуді практикада қолдану

Ответы на вопрос

Отвечает Хлебникова Милана.

а) СЕ=12:(1+2)*2=8          А----Е--------С

b) CE=12:(2+3)*3=7,2       А-----Е--------С

c) CE=12:(5+1)=2              А----------Е--С