877. АВ кесіндісінің ұзындығы CD кесіндісінің ұзындығынан 2 см артық. Егер АВ кесіндісінің

ұзындығын 10 см, CD кесіндісі-нің ұзындығын 3 есе арттырса, онда нәтижесі тең болады. АВжәне CD кесінділерінің ұзындықтарын табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лепаловская Карина.

ОТВЕТ: Пусть CD =x см,тогда АВ=(х+2)см

Увеличим АВ на 10см,получим х+12,увеличим СД в 3 раза,получим 3х.Присравниваем результаты.

x+12=3x

2c=12

x=6(см )длина отрезка CD

6+2=8(см) длина отрезка AB

Жауабы/Ответ:АВ= 8 см,а длина CD=6см