Периметр трикутника 48 см.Довжина однієї сторони 20 см,а дві інші однакові.Знайди довжину кожної з

них?

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Андрей.

Оскільки АВ=ВС, трикутник АВС - рівнобедрений.

Тоді, AB=BC= (48-20)\2=14 (см)

Відповідь : 14см

(для перевірки : Р=20+14+14=48(см) )