Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 28см,а бічна сторона-10см. Знайдіть основу трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Ρогова Наталья.
Нехай сторона основи = х, тоді периметр = 10 + 10 + х (за означенням периметру - сумма довжин усіх сторін)
10+10+х=28
20+х=28
х=8