Срочно!!.Тіло масою 2кг рухається вздовж осі ОХ.його координата змінюється відповідно до рівняння

х=2+3t+5t^2,всі величини в одиницях СІ.визначте імпульс тіла в момент часу 2с

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алёна.
P = mV.
V(t) = x'(t) = 3+10t;
V(2) = 3+10*2 = 23 м/с.

p =2*23 = 46 кг*м/с.