Тіло рухається за законом x=3- 15t + 10, де х – координата (у м), t – час (у с). Запишіть рівняння

швидкості тіла. Визначте швидкість у момент часу t=6 с та час зупинки тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Валера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V(t) = x'(t) = 6t - 15

V(6) = 6*6 - 15 = 21 м/с

остановится, значит V= 0,

6t - 15 = 0

t = 15/6 = 2,5 с