Лижники рухаючись з одинаковою швидкістю йшли до зупинки 5 год а після зупинки 3год. Скільки км

вони пройшли до зупинки і після неи якщо після зупинки вони пройшли на 8 км менше ніж до зупинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Климова Елизавета.
5-3=2(год)-лижники пройшли 8 км.
8:2=4(км/год)-швидкість лижників
5•4=20(км)- проїхали лижники до зупинки
3•4=12(км)-проїхали лижники після зупинки
Відповідь:20км. до зупинки і 12км.після зупинки.