коли витратили 1\3 шматка стрічки і 5\6 решти ,то залишилось 8 м.Скільки стрічки було в

шматку?Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Милана.

Ответ: 28 4/5

1.)8 : 5 *6 = 1 3/5 * 6 =9 3/5(м)- решта

2.) 9 3/5 * 3 = 28 4/5(м)

Відповідь: 28 4/5 м було спочатку