Яка довжина кола,якщо площа круга дорівнює 50,24 см/2??? Якщо можна, с поясненням..


Ответы на вопрос

Отвечает Фень Олеся.
Ответ: 37,68см
Щоб дізнатися довжину кола треба 3,14+3,14•(діаметр)
Щоб дізнатися діаметр треба 50,24²:6,28=6
Отже дізнаємось довжину кола: 3,14+3,14•6=3,14+3,14=6,28=6,28•6=37,68