Знайдіть об'єм куба,ребро якого дорівнює 6см.


Ответы на вопрос

Отвечает Искакова Дарья.

Відповідь:


Покрокове пояснення:

V= а^3     а = 6 см.

V= б^3 = 216 (см3) — об'єм куба.  

Відповідь. Об'єм куба — 216 м3.

Отвечает Бровин Даня.
Vкуба=6*6*6=216 см^3
ответ 216см^3