у швейний машини було 25м тканини.Швачка видризала від ціеї тканини 6 кусків по 3 м.Скільки метрів

тканини залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодкина Анна.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

6*3=18 м отрезали ткани,25 -18=7 м осталось ткань

Отвечает Globalavto Globalavto.
1) 6×3 = 18 м ( всього відрізали )
2) 25-18 = 7 м
Відповідь : залишилося 7 м тканини .