Першого дня швачка пошила 4 жіночих костюми,а другого-6 таких костюмів.На пошиття всіх жіночих

костюмів швачка витратила 30м тканини. Скільки метрів тканини витрачала швачка кожного дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мошуев Артем.

30÷(4+6) = 3(м) - витрачалось на пошиття одного костюму

4×3=12(м) - витрачалось на пошиття в перший день

6×3=18(м) - витрачалось на пошиття в другий день

Відповідь: 12 і 18