Першого дня швачка пошила 4 жіночих костюми, а другого - 6 таких костюмів. На пошиття всіх жіночих

костюмів швачка витратила 30 м тканини. Скільки метрів тканини швачка витрачала кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

12 та 18 метрів

Пошаговое объяснение:

4+6= 10 кост- пошила швачка всього за два дні

30:10= 3 м- пішло тканини на один костюм

4*3= 12 м- швачка витратила тканини першого дня

6*3= 18 м- швачка витратила тканини другого дня