Теңізге саяхатқа 12 ересек адам барды, бұл балаларға қарағанда 15-ке кем. Саяхатқа барлығы неше

ересек адам мен балалар барды?

Ответы на вопрос

Отвечает Кутазов Дима.
12+17=27

12+27=39

ж:барлығы 39 адам.ересек адам - 12, балалар - 27.
Отвечает Изотова Саша.
12+15=27
12+27=39
я не точно думаю что так должно быть