А)балалар лагеринде 28 қыз, олардан12-сі артык ұл демалды . Лагерьде барлығы неше бала демалды?

ә) теңізге 12 ересек адам барды,бұл балаларгақарағанда 15-кекем. саяхатқа барлыгы неше ересек адам мен балалар барды?

Ответы на вопрос

Отвечает Сейдахметов Омирсерик.
1)28+12=40

28+40=68

ж:68бала демалды (барлығы)

2)12+15=27

12+27=39

ж:барлығы 39 адам барды