На новий навчальний рік до школи привезли підручники. 5/18 усіх підручників відділи початковій

щколі, 11/18 до середньої школи, а решту 400 до старших класів. Скільки всього підручників привезли до школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Козьяков Илья.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

5/18 + 11/18 = 16/18 передали в начальную и среднюю вместе 

18/18 - 16/18 = 2/18 передали старшим классам (в дробях) 

2/18 = 400 передали старшим классам (в абсолютных числах) 

1/18 = 200 

18/18 = 200*18 = 3600 

Ответ 3600 учебников