У шкільну бібліотеку привезли 816 підручників 1/8 цих підручників відали учням старших класів а

решту учням початкової школи скільки підручників отримали учні початкової школи

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Ира.

Ответ:

714 п.

Пошаговое объяснение:

816÷8×1= 102 (п)

816-102= 714 (п)