Один з додатків 36 і становить 3/4суми.знайди другий доданок


Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Ксения.

36 - первое слагаемое

36 : 3/4 = 36 : 3 · 4 = 48 - сумма

48 - 36 = 12 - второе слагаемое

Вiдповiдь: 12 - другий доданок.