Знайди два невідомих числа, якщо їх різниця квадратів 15.


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Альфинур.
15= 16-1
 \sqrt{16 }  = 4
 \sqrt{1}  = 1
два невідомі чилас 4 ; 1
Отвечает Петрова Алена.

Ответ:

4

1

Пошаговое объяснение:

4^2-1^2=16-1=15