Знайди значення виразу. (−10,6)+x+y, якщо x=−125,y=−4,14 .


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

(-10,6)+x+y= -10,6-125-4,14= -139,74

Пошаговое объяснение: