Першого дня Аладін пройшов 5.8км,що на 1.7км менше,ніж другого дня .Третього дня він пройшов на

6.4км менше,ніж першого й другого днів разом.Скільки кілометрів пррйшов Аладін за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

Ответ:

Решение :  

5,8+1,7= 7,5 (второй день)

5,8+7,5=13,3 ( первый и второй день вместе )

13,3-6,4=6,9(третий день )

13,3+6,9=20,2(все 3 дня )

Ответ : Алладин прошёл 20.2 километра за 3 дня.