Эйлер-Венн диаграммасын қолданып, есепті шығарыңыз: Қалаға 22 турист келді. Кешкі демалыс кезінде 9

турист драма театрына барғысы келді, 12 турист демалыс паркіне барып дем алғысы келді, ал олардың ішінде 5 турист драма театрына да, демалыс паркіне де барғысы келді. Қалғандары стадионға барып, футбол ойынын көргісі келді. Неше турист стадионға барып, футбол ойынын көргісі келді?

Ответы на вопрос

Отвечает Сучкова Саша.

Ответ: 6

Пошаговое объяснение:

9-5=4

12-5=7

22-(4+5+7)=6