4A Есепті шығар. Арман достарымен стадионға футбол ойынын көруге келді.Стадионның төрт секторына

21 370 жанкүйер орналасты.Бірінші секторға – 9 240, ал екінші секторға біріншіге қараған-да 890 жанкүйер артық отырды. Қалғандары үшінші жәнетөртінші секторларға теңдей бөлінді. Үшінші секторда қаншажанкүйер отыр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9240+890=10130 второй

21370-9240-10130=2000 третий и четвёртый

2000/2=1000 третий