Сума двох чисел дорівнює 7,5, а подвоєне перше число дорівнює потроєному другому. Знайдіть ці

числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пивовар Даниэлла.

Ответ : 4,5 і 3.

Пошаговое объяснение:Нехай перше число дорівнює х. Тоді друге число дорівнює 7,5 - х. Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

2х=3(7,5-х);

2х=22,5-Зх;

5х=22,5;

х=4,5.

Отже, перше число дорівнює 4,5, а друге число — 7,5 - 4,5 = 3.

Відповідь. 4,5 і 3.

Отвечает Морченко Алёна.

Пошаговое объяснение:

Два неизвестных - два уравнения.

1) А + В = 7,5

2) 2*А = 3*В

Метод подстановки.

3) В = 7,5 - А - подставим в ур. 2)

4) 2*А  = 3*(7,5 - А) = 22,5 - 3*А - упрощаем.

5) 5*А = 22,5

6) А = 22,5 : 5 = 4,5 - первое число - ответ.

7) В = 7,5 - 4,5 = 3 - второе число.