Накресли квадрат АВСDзі стороною 2 см,Обчисли його периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Низамеев Шамиль.

Ответ:

8 (см)

Пошаговое объяснение:

Периметр дорівнює сумі всіх сторін, а саме P=2+2+2+2=8 (см). відповідь: периметр квардрату дорівнює 8 сантиметрів

Отвечает Ефремов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P=8см