Садівник з одного дерева зібрав 20 кг груш,а з другого- 24 кг.¼ усіх груш він віддав дітям.Скільки

кілограмів груш садівник віддав дітям?

Ответы на вопрос

Отвечает Чачилло Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 20 + 24 = 44 кг груш всего собрал с двух деревьев

2) 44 * 1/4 = 44 * 1 : 4 = 11 кг отдал детям