Завдання. а) Садівник зібрав38 плодових дерев по 120 кглука, причому груш та яблук він зібрав

порівну. Скількифруктів з кожного. З них 80 кг слив, а решта груші та яб-кг груш та яблук зібрав садівник?ПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

2240-яблук

2240-груш

Пошаговое объяснение:

38*120=4560( кг) всього зібрав

4560-80=4480( кг) - яблоки та грущі разом

4480:2=2240( кг)